Ondřej Toman

Mudr. O. Toman


Mudr. O. Toman vystudoval lékařskou fakultu University Karlovy v Praze. Poté atestován v oboru neurologie. Od začátku své kariéry se věnoval léčbě poruch pohybového aparátu - zejména bolestí páteře a kloubů. Prošel kurzy IDLF myoskeletální mediciny, poté absolvoval řadu stážových míst na předních pracovištích myoskeletální mediciny v ČR. Poté absolvoval školící místa v Izraeli a USA.

Akupunkturu studoval na předních pracovištích TCM v České republice a praxi uzavřel při dlouhodobé stáži na Klinice Tradiční Čínské Medicíny v Pekingu. Akupunkturní praxe již více jak 10 let.

Nyní se věnuje léčbě páteře a kloubů s využitím znalostí myoskeletální medicíny (mobilizace, manipulace, neuromoskulárních technik), Grastonových technik, McKenzie, "Spray and stretch", Activator metod ajn. Mnohé tyto techniky doplnil o techniky vazivové masáže, akupresury, reflexní techniky a zejména vlastními postupy a technikami. Do této doby provedeno více jak 50,000 úspěšných ošetření.

Spojení metod myoskeletální medicíny, chiropraxe a Tradiční akupunktury zakládá zcela výjimečnou účinnost prováděných ošetření.

Metoda je velmi šetrná - s vyloučením prudkých "škubavých" mechanismů. Lze provádět i u starších osob.

Chcete se dozvědět více? Prohlédněte si rozhovor s Mudr. Ondřejem Tomanem.

Copyright © 2009-2015, Webdesign: Jiří Honomichl