Ondřej Toman
Artroz active

Nový produkt doktora Tomana - Artroz Active. Podporuje zdraví a výživu kostí, kloubů, šlach a vazů. Více informací zde.cz. en

Průběh

Pulz se odečítá na sedmi úrovních. Zjišťuje se pohmatem tepových vln na 3 pozicích vřetenní tepny na zápěstí obou rukou dvěma různými způsoby síly přítlaku - povrchový jang a hluboký jin. Každá pozice odpovídá jednotlivé akupunkturní dráze. Zjišťuje se stav orgánů a tkání, trávení a imunity. Pulzem lze i předpovědět prognózu. / co se odehraje za určitý čas... například oslabení žaludku/. Na základě PULZOVÉ DIAGNOSTIKY LZE PŘEDEPSAT VHODNÉ BYLINY.

Kvalita pulzu se mění a byliny jej přímo ovlivňují.

Byliny svou účinností posilují nejen oblast, pro kterou jsou užívány, ale komplexně působí na další části těla. Po jejich užívání se odstraní nejen původní problém, ale dojde k celkovému zlepšení zdraví.

Byliny jsou též vhodné na posílení imunity v období chřipek a hlavně je mnoho směsí bylin na dlouhověkost. Ohledně doporučení vhodných bylin můžete využít naší poradnu na adrese http://www.obchodondrejetomana.cz/poradna/ a nebo využít naší poradkyně přes email na adrese naturopatie.hor@seznam.cz.

 


 

Copyright © 2009-2015, Webdesign: Jiří Honomichl